Otvoren rekonstruirani Centar

Leila Alijeva, potpredsjednica fondacije Heydara Aliyeva zajedno sa federalnim ministrom obrazovanja Damirom Mašićem i općinskim načelnikom Semirom Efendićem,  otvorila je obnovljeni Centar za slijepu i slabovidnu djecu i omladinu osmog juna! Velikom svečanošću predstavljena je nova sportska dvorana gdje su gosti predvođeni gospođom Aliyevom, ambasador Azerbejdžana Eldar Hasanov učenici, roditelji, prijatelji pogledali kratku utakmicu u goalbalu, prošetali kompleksom, slušali muzički program, vidjeli učionice i bazen. Fondacija Heydara Aliyeva uradila je ogromnu stvar za našu školu i zemlju. Hvala.

Traži

© 2017 Centar za slijepu i slabovidnu djecu i omladinu Sarajevo. All Rights Reserved. Designed By FixIT d.o.o.